Нові вуличні туалети, арка, освітлення, питні фонтани: у Рівному хочуть витратити на парки майже 50 млн грн

Плани немалі

На два парки Рівного можуть виділити 47 мільйонів гривень із міського бюджету. Саме таку суму пропонують передбачити на утримання, поточні ремонти та реконструкцію двох об’єктів на наступний рік.

Йдеться про парк Шевченка та парк на Грабнику, вказано у програмі розвитку комунального підприємства «Міське об’єднання парків», яке опікується цими рекреаційними зонами.

Бюджетна комісія такі цифри погодила. Надалі рішення про фінансування мають затвердити на сесії.

Якщо міські депутати підтримають програму розвитку у цій редакції, то маже за 50 мільйонів у парках хочуть оновити ліхтарі, облаштувати фонтани для питної води, майданчики для вигулу собак, вуличні вбиральні, а в центральному парку – реконструювати вхідну арку з вулиці Соборної.

Але йдеться тільки про заходи, бо за процедурою спершу треба затвердити програму. Згодом вже під конкретну програму виділятимуть гроші.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень