![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Розглянути усі питання знову не змогли
Депутати Рівнеради вже втретє не змогли завершити пленарне засідання сесії. Сьогодні цьому завадило оголошення сигналу повітряної тривоги, після якої до сесійної зали повернулися лише 19 депутатів.
Депутати від фракції «Слуга народу» бойкотували сесію і взагалі не прийшли. Вони пояснили це тим, що, цитуємо, «депутатська більшість влаштовує дерибан коштів платників податків з порушенням регламенту на цілі, які не відповідають вимогам воєнного часу».
Про це ми писали тут:
На засідання сесії не прийшла частина депутатів Рівнеради: як тепер голосуватимуть?
Потім на сесії відбулася перепалка, адже депутатка Катерина Марчук влаштувала там засідання комісії. Проти змін до бюджету виступила і фракція Батьківщина і Олександр Нестерук, який відмовився голосувати. Мовляв, не зрозуміло, куди підуть 317 мільйонів гривень. Обранці з більшості запевняли, проголосувати за це питання необхідно, бо потрібно виділити 22 мільйони гривень на закупівлю бойових дронів військовим.
Пропозицію Олександра Нестерука, винести це питання окремо на розгляд сесії, депутати проігнорували.
На це відреагував депутат Тарас Обоїста, який зараз захищає нашу країну на фронті. Він сказав, що до деяких міських обранців мали б прийти прокурори та слідчі. Зокрема, у телеграм-каналі Штірліц опублікували такий скрін переписки:
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
«Навіщо нам оборона, у нас є бруківка»: Коваль «розніс» депутатів, які влаштували торги на грошах для армії (ВІДЕО)
Через поважних гостей у сесійній залі Рівнеради збільшили кількість поліції
Навпроти Покровського у Рівному виросте багатоповерхівка
Скандальне питання на 200 млн грн: Про що завтра говоритимуть депутати на сесії Рівнеради
Депутатів обласної ради не цікавить бюджет краю на 2023 рік
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК