На засідання сесії не прийшла частина депутатів Рівнеради: як тепер голосуватимуть?

Кажуть, через «дерибан більшості»

Депутати від фракції «Слуга народу» не прийшли на засідання сесії Рівнеради, яке щойно розпочалося.

Нагадаємо, сьогодні міські депутати планують розглянути питання, які не встигли опрацювати на двох попередніх засіданнях і нові.

Серед них – зміни до бюджету, питання про зміни до регламенту сесії щодо роботи депутатських комісій, а також близько сотні земельних питань, серед яких можуть віддати на продаж землю у Тинному, яку зарезервували для військових.

Чи вистачить тепер голосів для прийняття рішень – питання відкрите.

Стежити за ситуацією у сесійній залі можна тут.

Депутати від фракції «Слуги Народу» прокоментувала свою відсутність на сесії так:
Сьогодні на засіданні чергової 17-ї сесії Рівнеради депутатська більшість знову планує голосувати за низку контраверсійних питань порядку денного з порушенням Регламенту.
 
Зокрема, знову виносяться фінансові питання на сотні мільйонів гривень, які заздалегідь не пройшли усі депутатські комісії. А отже, вони не можуть розглядатися на сесії. Також заплановане голосування за продаж землі, передбаченої раніше для сімей загиблих учасників АТО\ООС на вулиці Скрипника.
 
Сьогодні відбувається відкритий «дерибан» коштів платників податків на різноманітні цілі, які не відповідають вимогам воєнного часу. Щоб привернути увагу до цієї кричущої проблеми, фракція «Слуги Народу» у повному складі не буде брати участь у сьогоднішньому засіданні.
 
Порушення процедури розгляду питань, Регламенту та законодавства про місцеве самоврядування стали системними для цього скликання Рівнеради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень