«Нова хитрість ТЦК»: що робити, якщо ви отримали повістку через СМС?

Пояснення юриста

Багатьом чоловікам почали приходити повістки не лише до поштової скриньки, а й у СМС-повідомленнях.

Адвокат Роман Сімутін у своєму Telegram-каналі, розповідає, що робити у такому випадку. 

Правозахисник повідомив, що він нещодавно подав позов про скасовування штрафу за неявку по повістці. Після цього його клієнту надійшло повідомлення з'явитися в ТЦК через СМС-повідомлення.

- Долучив договір, суд призначив дату, але відповідачі в особі ТЦК попросили суд перенести засідання – буває, це нормальна практика. Однак наступного дня на телефон, вказаний у графі мого клієнта у договорі, приходить СМС:

 

«У зв'язку з тим, що Ви своїм підписом підтвердили володіння цим номером, повідомляю про необхідність прибуття такого числа, в такій ТЦК, для уточнення облікових даних і проходження ВЛК», - розповів про ситуацію Сімутін.

 

Що робити при отриманні повістки через СМС?

За словами Романа, робити нічого не треба. Адвокат ще раз нагадав, що повістка може вручатися особисто під підпис або рекомендованим листом із повідомленням про вручення.

- Це закріплено в тій суперечливій ухвалі Кабміну від 30.12.2022 року №1487. Але навіть там не наважилися прописати за СМС-ки, телефонні дзвінки, Viber, Telegram як належну форму повідомлення про виклик.

 

Але для ТЦК це не перешкода. Поступово наближаємося до тотального контролю. Якщо ви десь у банку, податковій чи держустанові залишите свій номер телефону – чекайте на ексклюзивну СМС, - резюмував Сімутін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень