Ніколи самі не стрижіть свого чоловіка самостійно! Це має знати кожна жінка

Краще хай це робить професіонал

Це зручно і швидко. Саме так кажуть жінки, які самі стрижуть своїх чоловіків. Однак згідно з прикметами, це робити заборонено.

Чужих – стрижіть, свого – не можна

У народі вважалося, що життєва сила чоловіки ховається у волоссі. Постригти свого чоловіка – щастя зрізати. Так раніше вірили люди. Кажуть, що, коли дружина постриже чоловіка, потім у родині наступають негативні зміни. Чоловіки перестають приділяти увагу дружинам і забувають, здавалося б, про дуже важливі речі.

Прикмети також кажуть, що, якщо стригти чоловіка, то в будинку частішають сварки і скандали.

 

Або чоловік взагалі заведе коханку.

Коли чоловіка підстригає стороння людина, то вона забирає на себе негативну енергетику клієнта. Якщо ж це робить хтось із близьких, то весь негатив залишається в родині.

Вірити у прикмети чи ні, однак астрологи радять стежити за місячним календарем стрижок, адже правильно вибраний день для створення зачіски – це запорука не тільки здорового волосся, але і сімейного спокою, і гарного самопочуття і навіть фінансового благополуччя.

Джерело: coffeewithmilk

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень