Ніколи не підуть «наліво»: 4 найвірніші в шлюбі знаки Зодіаку

Вірність у відносинах – для них найголовніше

Козоріг

Представники цього знаку ненавидять брехню та будь-які потаємні ігри у стосунках, тому вони просто не здатні на зраду. Козороги люблять домашній затишок, а ось швидкоплинні романи – це не їхня історія.

Вони завжди намагаються будувати міцні та довгострокові відносини, тому від них точно не варто чекати походів «наліво».

 

Лев

Це зухвалі та сміливі люди, які високо цінують вірність та чесність у стосунках. Леви дуже ревниві та готові на все заради коханих людей. Вони ніколи не підуть на ризик втратити партнера заради п'ятихвилинного захоплення. Представники цього знака не схильні зраджувати, і того ж чекають від коханого.

Діва

Це найнадійніший і найвірніший знак Зодіаку. Астрологи кажуть, що сім'я завжди на першому місці для Дів, тому вони шукають ту людину, яка так само хотітиме побудувати міцну родину. До того ж, вони дуже відповідальні, тому їх не цікавлять швидкоплинні зв'язки.

Телець

Народжені під цим знаком люди буквально створені для побудови глибоких та міцних стосунків. Вони люблять створювати затишок у будинку та оточувати близьких турботою та любов'ю. Для Тельців сім'я – головний пріоритет, тому вони залишаються вірними навіть якщо не отримують того ж натомість від партнера.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень