Нідерланди хочуть референдум про асоціацію з Україною

Насьогодні вдалося зібрати необхідну кількість підписів для проведення консультативного референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною

[media=46959]

Про це заявила ініціативна група GeenPeil на своїй сторінці у Twitter. Так, проти асоціації України з ЄС зібрано 451663 підписи. Усього ініціативній групі було достатньо зібрати 300 тис., щоб уряд країни був зобов'язаний провести консультативний референдум. Як зазначили у Виборчій раді Нідерландів, референдум можуть оголосити лише тоді, коли буде підтверджено дійсність заявлених підписів.

[media=46958]

Варто зауважити, що навіть якщо референдум буде організований і більшість громадян проголосують проти ратифікації документа, це не матиме обов'язкового характеру. Влада країни може залишити своє рішення в силі.

В Євросоюзі чекають, що Угода про асоціацію з Україною набуде чинності 1 січня 2016 року.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень