Ніде було розвернутися: чому в СРСР робили такі маленькі кухні?

Три основні причини

Дефіцит житла та матеріалів

В СРСР в післявоєнні роки й в період відновлення була величезна нестача житла. Будівництво великих квартир з просторими кухнями було економічно недоступним для багатьох сімей.

Також варто враховувати обмежену кількість доступних будматеріалів і ресурсів. Це унеможливило будівництво великих кухонь.

Функціональність і мінімалізм

Маленькі кухні часто створювалися з урахуванням оптимізації простору. Замість великої кухні можна було зробити більш функціональний простір, де все було під рукою.

У радянському суспільстві часто цінувалися мінімалізм і простота. Маленька кухня відповідала цим цінностям і дозволяла зосереджуватися на основних функціях цього простору.

Соціокультурні фактори

В СРСР вважали, що великі кухні можуть сприяти розтраті продуктів і розкоші, що суперечило духу соціалізму і колективізму.

Також радянська культура харчування часто мала на увазі економне використання продуктів і готування на мінімумі місця.

Джерело: Главред 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень