Сумнівний рекорд «Вереса»

Але чи таке вже це й досягнення?

Після матчу 16 туру Прем’єр-Ліги рівненський «Верес» встановив рекорд України за кількістю нічийних матчів.

Нагадаємо, у 16-му турі рівняни зустрічалися з «Зорею» і звели гру до нічиєї - 1:1. Ця нічия стала для рівненської команди 7-ю поспіль та 10-ю у Прем’єр-Лізі. При цьому, п’ять разів «Верес» завершував матч із рахунком 1:1, а ще п’ять разів - з нулями на табло.

Зауважимо, що «Верес» побив свій же рекорд сезону 1993/1994.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень