Держава дасть гроші Рівненщині на футбольні майданчики зі штучним покриттям

Вартість одного з них - півтора мільйона гривень

Про те, що держава збирається надати областям кошти на будівництво футбольних майданчиків зі штучним покриттям на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, ми писали ще у вересні. Місцеві органи влади мали надати відповідні проекти комісії Міністерства регіонального розвитку. 

Як повідомив у соцмережі Фейсбук нардеп від Рівненщини Олександр Дехтярчук, комісія Мінрегіону ваирішила виділити області кошти на два таких майданчики. 

Олександр Дехтярчук 18 год · Для Дубна та Демидівки комісія Мінрегіону за сприяння нашої команди виділила кошти з бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям». Вартість одного майданчика 1,5 млн грн за умови співфінансування з місцевого бюджету.

 

На жаль, поки що не вдалось знайти підтримки для проектів у Радивилові, Здолбунові та ЗОШ №3 м.Дубна.

 

Працюватимемо далі. Кошти є перехідними на наступний рік.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень