Ніколи нічого не потребують: Власниці цих жіночих імен заряджені на багатство

Притягують гроші як магніт

Дар'я

Дівчата з цим ім'ям народжуються з підприємницькою жилкою і мають лідерські риси, що допомагає їм досягати висот уже з дитинства. Дар'я ніколи не проґавить шанс (трохи) заробити й саме працьовитість допомагає розвивати їй почуття власної вигоди. При цьому вона ніколи не витрачатиме гроші бездумно.

Ганна

Дівчина з цим ім'ям не буде сидіти склавши руки - вона береться за будь-яку роботу, поки не знаходить своє покликання, яке до всього приноситиме і хороший дохід. Саме працьовитість та сильний характер притягують гроші до Анни.

Карина

Рушійною силою Карини є її прагнення до перемоги й бажання бути першою у всьому. Вона пробуватиме різні напрями в роботі, доки не знайде справу до душі й не досягне результату.

Джерело: Апостроф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень