Незаконною вирубкою лісів на Рівненщині займатиметься Інтерпол

Зокрема, пов’язано це зі збільшенням кількості випадків незаконної вирубки та вивозу деревини з нашої області

Нині в поліції відкрито 62 кримінальні провадження за фактами незаконної вирубки, оголошено про підозру двом посадовцям в лісовому господарстві. Збільшення кількості таких правопорушень у прокуратурі пов‘язують з тим, що правоохоронцями та контролюючими органами були створені спеціалізовані комісії, що займаються напрямком незаконної вирубки та вивезення.

Як розповідає начальник Державної екологічної інспекції в Рівненській області, найчастіше знищують дерева під виглядом санітарної вирубки лісу. Також часто експортують деревину за підробленими документами.

В рамках наради між представниками прокуратури районів Рівненської області, заступник головного прокурора області Мирослав Пацкал розповів, що вони планують звернутися до міжнародної поліції, втім, просять також і про допомогу з районів:

Скеровані доручення до Інтерполу, ми чекаємо відповіді. Готуються міжнародні правові порушення. Ми надіємося на вашу підтримку. Ми попросили в рамках кримінальних проваджень залучити ваших працівників як експертів.

Також заступник прокурора закликав «свідомих громадян» звертати особливу увагу на будь-які дії щодо вирубки лісів та повідомляти в правоохоронні органи при виникненні підозр на незаконність діяльності у вирубці лісів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень