«Незаконний борд - вслід за російським кораблем!» - Служба автодоріг у Рівненській області

Безпрецедентна акція 

Фото ілюстративне. Джерело -rivne.online
Фото ілюстративне. Джерело -rivne.online

Незаконний борд - вслід за російським кораблем! Так про демонтаж незаконновстановлених рекламних конструкцій уздовж доріг області повідомили у Службі автодоріг Рівненщини. Роботи розпочнуть вже у понеділок. 

- Незаконні рекламні конструкції встановлені на узбіччях доріг служитимуть для оборони держави.

 

З понеділка починаємо демонтаж рекламоносіїв встановлених без відповідних дозволів. Наразі вже узгоджений орієнтовний перелік таких конструкцій.

 

Після демонтажу матеріали будуть передані військовим для виконання завдань зі зміцнення обороноздатності країни.

 

Першими демонструватимуться конструкції встановлені за межами населених пунктів які не містять матеріалів щодо підтримки ЗСУ чи матеріалів, котрі засуджують збройну агресію росії.

 

Незаконний борд - вслід за російським кораблем на користь оборони! Разом до перемоги! - йдеться в офіційному повідомленні Служби автомобільних доріг у Рівненській області. 

Зазначимо, процес демонтажу незаконно встановлених рекламних конструкцій раніше тривав місяцями. Все через певні бюрократичні процедури, зазначали раніше у САД. Втім під час воєнного стану, схоже, процедури значно спростили. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень