«Незаконний борд - вслід за російським кораблем!» - Служба автодоріг у Рівненській області

Безпрецедентна акція 

Фото ілюстративне. Джерело -rivne.online
Фото ілюстративне. Джерело -rivne.online

Незаконний борд - вслід за російським кораблем! Так про демонтаж незаконновстановлених рекламних конструкцій уздовж доріг області повідомили у Службі автодоріг Рівненщини. Роботи розпочнуть вже у понеділок. 

- Незаконні рекламні конструкції встановлені на узбіччях доріг служитимуть для оборони держави.

 

З понеділка починаємо демонтаж рекламоносіїв встановлених без відповідних дозволів. Наразі вже узгоджений орієнтовний перелік таких конструкцій.

 

Після демонтажу матеріали будуть передані військовим для виконання завдань зі зміцнення обороноздатності країни.

 

Першими демонструватимуться конструкції встановлені за межами населених пунктів які не містять матеріалів щодо підтримки ЗСУ чи матеріалів, котрі засуджують збройну агресію росії.

 

Незаконний борд - вслід за російським кораблем на користь оборони! Разом до перемоги! - йдеться в офіційному повідомленні Служби автомобільних доріг у Рівненській області. 

Зазначимо, процес демонтажу незаконно встановлених рекламних конструкцій раніше тривав місяцями. Все через певні бюрократичні процедури, зазначали раніше у САД. Втім під час воєнного стану, схоже, процедури значно спростили. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень