Нейрогенетик розповіла, чи можна визначити загрозу хвороби Альцгеймера

У досліджені брали участь понад 100 тисяч осіб з різних країн

Нейрогенетик Кардіффського університету Ребека Сімс нещодавно завершила масштабне генетичне дослідження хвороби Альцгеймера. 

За даними газети The Telegraph під час дослідження науковці дослідили понад 100 тисяч геномів людей з різних країн світу. Вони досліджували матеріали людей які хворіють на Альцгеймера, або чиї батьки мали таку хворобу. На сьогодні ця хвороба й досі залишається невиліковною.

Відверто, я навіть не знаю яка на сьогодні є користь з цього дослідження. Нині не існує засобів, які здатні допомогти з хворобою. Тому думаю, треба просто жити своє життя й не надто перейматися потенційними негараздами, яких може й не бути, - каже Сімс.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень