Несподівані категорії українців, яким можуть вручити повістку: що робити у такому випадку (ВІДЕО)

Відмовитися від отримання повістки чоловіки не можуть

Під час воєнного стану та загальної мобілізації в Україні продовжують видавати повістки військовозобов’язаним і, зокрема, «запрошення» до військкомату можуть отримати пенсіонери та люди з інвалідністю.

При цьому відмовитись від неї вони не мають права.

Адвокат Артем Заїка на своїй сторінці у соціальній мережі детально розповів, що необхідно робити у таких випадках. За його словами, трапляються випадки, коли повістки чоловікам можуть вручати навіть попри наявність у них статусу інваліда, що підтверджено пенсійним посвідченням.

У такому разі громадянам слід звернутися до Територіального центру комплектування та соцпідтримки (ТЦК та СП) та пройти військово-лікарську комісію, яка має підтвердити непридатність до служби за станом здоров’я.

Якщо за результатами ВЛК чоловіка буде визнано обмежено придатним, то під час воєнного стану він може нести військову службу, але не на передовій, а, наприклад, у тилу.

Тобто особи з інвалідністю також можуть бути військовозобов’язаними та придатними до служби. Для них підбиратимуть посаду, що підходить під їхній стан здоров’я.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень