Нещодавно відремонтований тротуар став небезпечним для рівнян (ФОТО)

Можна потрапити у пастку

Небезпеку для пішоходів на нещодавно відремонтованому тротуарі на вулиці Шухевича помітили рівняни.

У редакцію Радіо Трек вони надіслали фото люків, які замість кришок прикриті дерев’яними дошками, а у деяких – просто встромлені дерева.

Люди нарахували таких небезпек більше п'яти. 

Як з’ясувалося, згідно із реконструкцією вулиці Шухевича, старі кришки люків мають замінити на нові. Однак, чому деякі з них взагалі відкриті – ми запитали у заступника начальника управління ЖКГ. Володимир Лапюк каже, що цим має зайнятися підрядник. Комунальник зв’язався з ним, і той пообіцяв усунути зауваження до вечора п’ятниці, говорить Володимир Лапюк:

- Пообіцяли, що сьогодні всі зауваження усунуть. Ну, принаймні так пообіцяли. В нас же теж є «помічники», які можуть щось зсунути, а постійно наглядати теж немає можливості.

Однак ще близько 17 години п’ятниці ситуація не змінилася.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Теги: Шухевича
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень