Неподалік Рівного чоловік вбив таксиста, підпалив авто з тілом та втік у Сургут

Обвинуваченому загрожує в’язниця

Прокурори Рівненської обласної прокуратури в суді довели вину жителя Гощанщини, якому інкримінують умисне вбивство 51-річного таксиста.

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Чоловіка засудили до 15 років ув’язнення, він також має сплатити синові загиблого майже 500 000 грн матеріальної та моральної шкоди, повідомили в обласній прокуратурі Рівненської області.

Вбивство сталося наприкінці грудня 2012 року між селами М’ятин та Олексіївка тоді ще Гощанського району.

Пасажир кілька разів вдарив таксиста тупим предметом по голові, а потім ще й вистрілив у нього з пістолета, спорядженого гумовими кулями, аби заховати сліди злочину, чоловік підпалив автомобіль Renault Kangoo та тіло таксиста.

Після злочину він зі своїм батьком втекли до російського міста Сургут. Початок строку відбування покарання буде відраховуватися з моменту затримання чоловіка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень