Неподалік Рівного чоловік молотком забив свою дружину

Від отриманих травм жінка померла на місці події

За жорстоке вбивство колишньої дружини судили жителя Рівненщини.

За даними суду, в жовтні 2022-го в Шпанові між колишнім подружжям, яке проживало разом, виник конфлікт, у ході якого чоловік наніс жінці численні удари молотком по голові.

 

Від отриманих травм 59-річна потерпіла померла на місці події.

Свою вину обвинувачений визнав частково, наразі він перебуває під вартою. Суд призначив йому 15 років в’язниці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень