Неочікувано: у травні вартість газу для населення може зменшитися в рази

Оптимістичні прогнози Нафтогазу

Чинні тарифи втратять актуальність наприкінці квітня. Відповідно вже 1 травня мають запрацювати нові тарифи на газ, які будуть річними, пояснює пресслужба Нафтогазу.

Вартість газу в Україні формується залежно від ситуації й вартості пального на європейському ринку, адже країна пройшла процес інтеграції у газовий ринок ЄС.

Оскільки на європейському газовому ринку намічаються позитивні тенденції, вартість газу і в Україні може зменшитися у рази. Втім, якою саме може бути ціна для України - поки невідомо.

- Це відкрите питання. Все залежить від того, що буде на ринку. Зараз є припущення, що, починаючи з квітня, ціна падатиме. Якщо дивитися на форвардні ціни на наступне літо, то вони набагато нижчі, ніж цієї зими, — каже голова Нафтогазу Юрій Вітренко.

За матеріалами today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень