Неочікувана професія. Хто отримує найбільшу зарплату у сфері обслуговування?

Український ринок праці відчуває чималий дефіцит хороших кадрів з початку повномасштабного вторгнення

Сфера послуг досить різноманітна. Тут собі роботу зможе знайти точно кожен. Також відрізняється і середня зарплата. Тому ви можете обрати ту спеціальність, яка вам підійде найбільше, - пише PRO Гроші.

У кого найбільша зарплата

Найбільший заробіток у сфері обслуговування має інженер з гарантії. В середньому представники цієї професії мають 27 500 гривень кожного місяця.

До обов'язків спеціаліста входить організація роботи з гарантійного обслуговування, ремонту та профілактики проданих компанією машин, приладів, інструментів та іншого обладнання.

Також треба збирати й систематизувати інформацію про всі дефекти, які виявляються в гарантійний період.

У кого найменша зарплата

Менше всього грошей отримують прибиральниці. Згідно зі статистикою представники цієї професії мають лише 8 тисяч гривень в місяць.

ТОП-5 популярних професій у 2023 році

  • Професійні військові
  • Медики – лікарі (особливо кардіологи, реаніматологи, хірурги)
  • Психологи – багатьом людям, які пережили жахи війни, ще тривалий час знадобиться допомога психологів та психотерапевтів.
  • Будівельники – найбільш потрібними будуть усі будівельні спеціальності для відновлення України після війни, а це точно не на один рік. Інженери, проєктувальники, архітектори, дизайнери, а також представники робочих спеціальностей (маляри, тинькарі, лицювальники) завжди знайдуть собі роботу в Україні майбутнього.
  • Логісти – вони матимуть чималий попит, адже треба буде постачати продукцію, необхідні матеріали для будівництва, ремонту, відновлення інфраструктури, продовольчого забезпечення країни. А для цього потрібна хороша логістична система.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень