Немовлята у Рівному змагатимуться у плаванні під водою

Такі змагання єдині в Україні, а у Рівному їх проводять вдруге

Змагання проводитиме школа раннього плавання «Немо», де займаються малюки віком від 3 місяців до 1,5 рочків. За словами інструктора школи Юлії Собуцької, такими змаганнями мами та їх малюки ламають стереотипи і хочуть довести, що дітки, які займаються плаванням? загартовані та більш витривалі.

Наші учні багато чого навчились за цей рік, тому змагання будуть по-справжньому приголомшливими, таких пірнань ви точно ніде не бачили. І найголовніше, ці змагання створенні для того, щоб довести - неможливого не буває, ми хочемо показати свої особисті рекорди і любов малюків до води, - каже Юлія Собуцька.

Переможців відзначатимуть у п’яти номінаціях:

  • Найдовше під водою
  • На дистанцію
  • Улюбленець публіки
  • Дует батьків з малюком
  • Самостійне плавання

Нагадаємо, у 2016 перший в Україні чемпіонат з плавання немовлят «Діти води» в Рівному зібрав 50 малюків. Їх вік був від 3 місяців до 1,5 рочку.

Змагання проводяться у басейні «АкваРай».

м. Рівне вул. А. Мельника 15, 17. Дата змагань: 15 лютого, 9:30 ранку.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень