Немовля з рідкісною хворобою рятували у пологовому Рівного (ФОТО)

До речі, доволі успішно – хлопчика разом із мамою вже готують до виписки

Фото ілюстративне

У Рівненському обласному перинатальному центрі часто стаються справжні дива. Про ще одну історію з добрим закінченням там розповіли і напередодні.

Наприкінці листопада у закладі з’явився на світ хлопчик, в мами якого ще під час вагітності діагностували гемолітичну хворобу плода.

Це рідкісна хвороба, що виникає при несумісності крові матері та плода за певними показниками.

Від важкого перебігу захворювання та появи ускладнень з боку нервової системи (енцефалопатії) може захистити замінне переливання крові.

На сучасному етапі розвитку медицини це проводять ще внутрішньоутробно, що суттєво знижує рівень токсичного білірубіну.

 

Таких дві процедури переніс народжений у нас 26.11.20р. хлопчик, - повідомляють в обласному перинатальному центрі.

Коли вагітна звернулася у відділення медицини плоду та патології раннього терміну вагітності, лікарі швидко діагностували та скерували жінку на лікування.

До самих пологів вона перебувала під пильним наглядом медиків і народжувала за допомогою кесаревого розтину.

Хлопчик народився шляхом кесарського розтину, отримав адекватне лікування і тепер - з  хорошими показниками життєдіяльності - готується з мамою до виписки, - йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці медзакладу.

Довідково:

Гемолітична хвороба плода та новонародженого виникає в разі несумісності крові матері та плода за еритроцитарними антигенами, при цьому антигенами є еритроцити плода, а антитіла виробляються в організмі матері.

Частота ГХ новонароджених становить близько 0,5 %. При АВО-несумісності ГХ трапляється приблизно в 1 випадку на 200–256 пологів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень