Нема коли сидіти вдома: Ситуацію з чоловіками призовного віку в Міноборони назвали «трагедією»  

У війську бракує людей

Радник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець розповів, що крім браку боєприпасів, зброї, снарядів, бракує особового складу. І це – трагедія.  

Під час мобілізації в Україні у військовозобов'язаних не залишилося часу сидіти вдома, адже цілком можливо, що росіяни незабаром підійдуть набагато ближче, якщо їх ніхто не зупинить.

За словами представника Міноборони, цивільні особи бойового віку повинні змиритися з тим, що «нема коли сидіти вдома».

Цілком можливо, що росіяни незабаром підійдуть набагато ближче, якщо їх ніхто не зупинить, – розповів Олексій Бежевець.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень