Нелегальний виїзд чоловіків за кордон: скільки просять за «послугу»?

Назвали суму

Через воєнний стан та загальну мобілізацію, військовозобов'язаним чоловікам заборонили виїжджати за межі України. Проте знаходяться любителі обійти закон, які готові платити десятки тисяч доларів, аби тільки виїхати за кордон.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби.

- Вартість «послуг» таких груп може варіювати від 3-3,5 тис. доларів і до 8-10 тис. доларів США.

 

При цьому це лише за спробу перетнути кордон, без будь-яких гарантій, - зауважив речник. 

За його словами, найбільш активні спроби незаконно перетнути державний кордон, у тому числі й чоловіками призовного віку, фіксуються на польському кордоні, оскільки тут найбільший потік людей та вантажів.

Окрім цього, він також додав, що іноді ухилянти намагаються перетнути кордон «легально», підробляючи документи, що нібито «дають право на виїзд».

- З кожним таким затриманим проводяться оперативні та фільтраційні заходи, щоб дізнатися, які саме злочинні групи «допомагали» громадянину з підробленими документами або обіцяли за гроші «організувати» перетин кордону, - прокоментував Демченко.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень