Небезпечна інфекція може спалахнути на Рівненщині

Причина - низький відсоток вакцинації

Йдеться про поліомієліт.

Адже з початку цього року вакцину від цієї недуги на Рівненщині отримали лише 52% дітей віком до 1 року.

 

А три місяці тому цей показник сягав 43%.

Це при тому, що вакцина від поліомієліту в області є. 

Такі низькі показники вакцинації свідчать про те, що

ризик поширення поліомієліту на Рівненщині досить високий, каже завідувач відділу імунопрофілактики обласного центру контролю та профілактики хвороб Віктор Мороз. 

 

Бо і в попередні роки рівень вакцинації був не найкращий. 

Дитина після перенесеного поліомієліту

Заввідділу закликав батьків щепити своїх дітей від поліомієліту. Вакцину вводять дитині у 2-, 4-, та 6-місячному віці, а потім у 1,5-, 6- та 14-річному. Тобто вона загалом має отримати 6 щеплень. Про це повідомляє Суспільне Рівне.

Нагадаємо, що торік у вересні на Рівненщині спаралізувало дитину через поліомієліт, а згодом вірус-збудник цієї недуги виявили у ще 6 дітей з цієї сім'ї. Родина не щеплювала дітей через релігійні переконання. 

Довідка: Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає нервову систему, може викликати параліч і смерть. Інфекція передається від людини до людини через фекалії та слину, особливо через заражену їжу та воду. Найбільш вразливими до поліомієліту є діти віком до п'яти років. Поліомієліт невиліковний, але його поширенню можна запобігти з допомогою вакцинації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень