Небезпечна інфекція може спалахнути на Рівненщині

Причина - низький відсоток вакцинації

Йдеться про поліомієліт.

Адже з початку цього року вакцину від цієї недуги на Рівненщині отримали лише 52% дітей віком до 1 року.

 

А три місяці тому цей показник сягав 43%.

Це при тому, що вакцина від поліомієліту в області є. 

Такі низькі показники вакцинації свідчать про те, що

ризик поширення поліомієліту на Рівненщині досить високий, каже завідувач відділу імунопрофілактики обласного центру контролю та профілактики хвороб Віктор Мороз. 

 

Бо і в попередні роки рівень вакцинації був не найкращий. 

Дитина після перенесеного поліомієліту

Заввідділу закликав батьків щепити своїх дітей від поліомієліту. Вакцину вводять дитині у 2-, 4-, та 6-місячному віці, а потім у 1,5-, 6- та 14-річному. Тобто вона загалом має отримати 6 щеплень. Про це повідомляє Суспільне Рівне.

Нагадаємо, що торік у вересні на Рівненщині спаралізувало дитину через поліомієліт, а згодом вірус-збудник цієї недуги виявили у ще 6 дітей з цієї сім'ї. Родина не щеплювала дітей через релігійні переконання. 

Довідка: Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає нервову систему, може викликати параліч і смерть. Інфекція передається від людини до людини через фекалії та слину, особливо через заражену їжу та воду. Найбільш вразливими до поліомієліту є діти віком до п'яти років. Поліомієліт невиліковний, але його поширенню можна запобігти з допомогою вакцинації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень