Не одиниці, а десятки нових тролейбусів хочуть придбати для Рівного

#заграницанампоможет

Одним із перших питань, які планує розв’язати міська влада – це оновлення комунального транспорту у Рівному. І наразі йдеться про залучення коштів для оновлення рухомого складу «Рівнеелектроавтотрансу» - придбання нових тролейбусів.

Тролейбуси в Рівному переважно старі. Їх треба міняти. Тролейбус 001 необхідно залишити як раритет, аби він кілька разів на рік виїжджав у місто з екскурсіями. Адже йому уже 60 років. І все. Решту рухомого складу необхідно оновлювати.

Якщо раніше оновлювали по 2-3 тролейбуси на рік у Рівному, то сьогодні ми хочемо замахнутися на десятки. Швидше за все це будуть українські тролейбуси, але шукаємо інвестиційні гроші ми за кордоном. Ми пишемо проєкти зараз, які допоможуть нам залучити кошти, - розповів міський голова Олександр Третяк в ефірі Радіо Трек.

Міський голова зауважив, що триває й обговорення питання щодо впровадження у Рівному єдиного квитка, яким можна було б скористатися у будь-якому виді транспорту у місті, окрім таксі.

Щодо маршруток, то за словами Олександра Третяка, вони теж потребують оновлення. Зокрема у місті планують залучити до роботи на таких маршрутах автобуси великої пасажиромісткості.

Працюємо над тим, аби витиснути принаймні з центральної частини міста маленькі маршрутки, щоб замінити їх на великі автобуси, - зазначив міський голова.

Нагадаємо, у вівторок у Рівному частково відновлять право пільгового проїзду, докладніше про це тут

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень