Не до економії: у Рівному тепер буде більше заступників мера (ФОТО)

Через пандемію коронавірусу, пояснив Олександр Третяк

Заступників міського голови Рівного обрали щойно на засіданні сесії депутатів.

Керувати містом Олександру Третяку допомагатимуть аж п’ятеро фахівців, це –

Володимир Дяк - до кінця 2019-го року працював заступником прокурора, потім помічником народного депутата, на посаді заступника міського голови куруватиме житлово-комунальне господарство;

 

Олег Піщанський – колишній голова Березнівської РДА, на посаді заступника міського голови куруватиме питання архітектури та будівництва;

 

Марина Кузьмічова – благодійниця, голова РОЧБО «Серце дітям України», на посаді заступника міського голови куруватиме гуманітарний напрямок;

 

Юрій Поліщук - хірург, начальник медичної служби 130-го розвідувального батальйону (АТО 2015-2016 роки),на посаді заступника міського голови куруватиме медицину та соціальний захист;

 

Ігор Кречкевич - член політичної партії «Європейська солідарність», генеральний директор ПАТ "Рівне Авто", на посаді заступника міського голови куруватиме економічні питання. 

Таке рішення підтримали 34 депутати з 40 присутніх.

Деякі міські обранці були проти такого рішення, адже у Хомка було лише чотири заступники, а тепер ввели ще одну штатну одиницю.

Це невиправдані фінансові витрати, зауважила депутатка Галина Кульчинська, адже раніше заступники встигали виконувати свою роботу.

У відповідь Олександр Третяк пояснив, що у зв’язку з пандемією коронавірусу необхідно виокремити питання медичної сфери.

Причиною для суперечки стало і порушення процедури, адже зазвичай проєкт подібного рішення мали б оприлюднити за 10 днів до голосування, щоб депутати та громадськість могли ознайомитися з претендентами.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень