Не хочуть йти працювати соцінспекторами у міське управління праці та соцзахисту Рівного

Незважачи на те, що кількість таких посад готові збільшити

Соцінспектори обстежують соціально-побутові умови і отримувачів субсидій, і тих, хто звертається за матеріальною допомогою на лікування.

Тож начальник міського управління праці та соцзахисту Віра Мельник (на фото вгорі) на засіданні комісії з питань охорони здоров’я попросила, щоб їх позбавили необхідності перевіряти житлові умови прохачів допомоги на лікування. І пояснила, чому  в них важко працювати:  

Ніколи не знаєш, як який наркоман відкриє двері. А вони ходять по одному ці жіночки. І в сльоту, і в багнюку. А субсидій ця постанова передбачає стільки обстежити, що якби ви скасували це, я б була дуже вдячна.

Комісія цю ідею підтримала. Адже депутатам пояснили, що обстеження житлових умов все одно не впливає на призначення допомоги на лікування.  Тепер все залежатиме від того, яке рішення з цього приводу прийме міськрада. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень