Не дійшли згоди: у Костополі сталася різанина

Потерпілий у реанімації

На Рівненщині конфлікт між знайомими закінчився ножовим пораненням.

Напередодні ввечері у Костополі поблизу автовокзалу відпочивала компанія.

Згодом між чоловіками виникла сварка, сказала прес-офіцер Нацполіції області Марія Юстицька:

Під впливом алкоголю близько опівночі між 21-річним та 33-річними костопільчанами виникла сварка, у ході якої молодший вдарив ножем свого знайомого.

 

Хтось із компанії викликав швидку медичну допомогу, яка доставила потерпілого до місцевої лікарні.

Потерпілого госпіталізували у реанімаційне відділення з ножовим пораненням живота.

Нині загрози його життю немає.

Молодику вже повідомили про підозру, за скоєне йому загрожує до восьми років за ґратами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень