Не всі школи Рівного мають укриття. Куди поведуть дітей у разі НС?

У мерії пояснили

Фото ілюстративне з сайту bigkyiv.com.ua
Фото ілюстративне з сайту bigkyiv.com.ua

У школах Рівного розпочались навчання на випадок надзвичайних ситуацій. Під час тренувань фахівці розповідають школярам, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів, що робити при пожежі та як надавати домедичну допомогу, повідомив начальник міського управління освіти Богдан Турович. Паралельно рятувальники обстежать захисні споруди при навчальних закладах.

Зазначимо, що укриття у школі має бути оснащене системою вентиляції та водопостачання.

 

У разі евакуації туди мають перемістити шкільний медпункт.

У відділі надзвичайних ситуацій Рівненської міської ради повідомили, що

На балансі управління освіти перебуває 17 захисних споруд цивільного захисту.

Йдеться про школи та дитсадки у Рівному та Квасилові. 

 - В школах, які не мають захисних споруд цивільного захисту (сховища/протирадіаційні укриття) використовуються споруди подвійного призначення - підвальні приміщення.

 

Міський голова дав доручення привести підвальні приміщення до ладу, звільнити повністю та пристосувати для укриття дітей/працівників закладів.

 

Управління освіти своїм наказом організувало проведення навчань, щодо укриття в захисних спорудах цивільного захисту, підвальних приміщеннях - на цьому тижні до п'ятниці всі заклади додатково проведуть ці навчання, - повідомив начальник відділу надзвичайних ситуацій у Рівнераді Павло Будз.

До слова, під час засідання оперативного штабу в Рівненській ОДА зазначили, що навчання в школах та дитсадках поки не припинятимуть.

 - Рішення про припинення навчання у закладах освіти прийматиме оперативний штаб відповідно до ситуації, яка складатиметься, - повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень