А якщо війна! У Рівному можуть забрати бомбосховища в орендарів?

Не все так добре і з тими укриттями, які вважаються такими, що діють

Фонд захисних споруд воєнного характеру створили у Рівному. Це 202 приміщення, які слугуватимуть укриттям у разі надзвичайної ситуації, повідомляє Радіо ТРЕК з посиланням на документи, опубліковані на сайті Рівненської міської ради.

З 202 споруд 95 – сховища, 107 – протирадіаційні укриття. 

Комісія з питань ТЕБ та НС при Рівнераді зобов’язала власників приміщень якнайшвидше привести усе до належного стану. При цьому чиновники стверджують, що ситуація краща, аніж у 2019 році, наприклад. 

Нині готові до використання лише 30 сховищ, у стані обмеженої готовності перебуває 116 споруд, а зовсім не придатні для використання за призначенням 56. 

Під час облаштування захисних споруд, кажуть у мерії, необхідно врахувати потреби маломобільних груп населення, а також внести на офіційні вебресурси локації укриттів. 

До речі, карту бомбосховищ та протирадіаційних укриттів міста можна знайти на сайті міськради Рівного справа у рубриці «Захисні споруди». 

До червня поточного року у бюджеті мають передбачити кошти на приведення в готовність укриттів, які перебувають у комунальній власності міста. А це 88 приміщень. Що саме там мають удосконалити – у Рівнераді не зазначають. 

Цікаво, що комісія з питань ТЕБ та НС постановила переглянути договори на захисні споруди, які передані в оренду, та зробити договори відповідними до чинного законодавства. Про якісь конкретні приміщення. як от, наприклад, фотостудія «Час», не йдеться.  

До речі, у 2019 два секретних об'єкти Рівного показали зсередини.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень