Не виливайте воду з-під маслин – вона замінить один недешевий продукт

Хитрощі від досвідчених господинь

Маслини та оливки – це плоди, що ростуть на одному й тому ж дереві. І вони можуть бути зеленими або чорними, в залежності від стадії дозрівання. На території більшості країн всі плоди, що дозрівають на оливковому дереві, називають оливками. Винятком є ​​лише Україна та інші держави СНД, де чомусь існує цей цікавий розподіл

Маслинами ми звикли називати стиглі оливки, які при консервуванні спеціально підфарбовують певними речовинами.

Консервовані плоди оливкового дерева можна вживати як окрему закуску або ж використовувати як добавку до різних страв

При цьому, майже всі господині виливають рідину з банки, діставши звідти останню оливку...

Та, виявляється, вона ще може стати в пригоді: маринад з-під маслин можна використовувати замість соєвого соусу (у ньому багато солі, тож смак буде майже ідентичним).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень