![Болгарський політик «поклав око» на частину України, бо вона «розпадається»](/uploads/media/97/7b/977b08a69d8da1195cb1820e1d318939_orig_thumb.jpg)
![Болгарський політик «поклав око» на частину України, бо вона «розпадається»](/uploads/media/97/7b/977b08a69d8da1195cb1820e1d318939_orig_thumb.jpg)
Просто та дуже бюджетно
Що може бути краще, ніж чашка ароматного гарячого чаю ? Цей напій не тільки бадьорить, але і з домашньою випічкою надає будинку відчуття затишку. Мало хто здогадується, що краще не викидати чайні пакетики — вони стануть у пригоді для розв'язання проблем. Разом з Телеграфом розповімо, у чому він може допомогти.
Мало хто знає про це, але існує чудовий лайфхак з чайним пакетиком для усунення жовтого нальоту в унітазі.
Щоб позбавитися жовтого нальоту, варто покласти на нього чайні пакетики та залишити їх там на кілька годин, краще — на всю ніч. Вранці треба забрати пакетики, протерти по внутрішній поверхні унітаза йоржиком — і проблеми не було.
Однак це не єдина причина відправляти пакетики в унітаз. Вони також можуть очистити унітаз від шкідливої мікрофлори та позбутися неприємного запаху.
Для боротьби із запахами в туалеті, можна вибирати чай з ароматичними добавками. У цьому випадку унітаз буде не тільки білим, але і не потурбує більше неприємними запахами.
Радіо Трек: НОВИНИ
Містять паразитів та важкі метали: цю рибу не радять їсти медики
Три види дешевої риби, яка корисна як лосось
Їх варто відразу видаляти: які SMS не можна зберігати на телефоні?
Сумісність пари за датами народження: як прорахувати ваше число
Краще їх не купляти: список дров, які не горять, а тліють та забруднюють димохід
Ви знали, чому не варто прати при температурі 40 градусів?
Навіщо «солити» одяг перед пранням: секрети досвідчених господинь
Сморід взуття чують всі: Як позбутися неприємного запаху у кросівках і черевиках
Чому не можна виливати окріп у мийку: просте пояснення від сантехніків
Хитрий лайфхак, який зробить ваш шампунь із професійним засобом
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08