Не тільки російський паспорт: гості з СБУ знайшли в УПЦ (МП) на Рівненщині багато цікавого (ФОТО)

Повний набір російського імперця

Сьогодні на Рівненщині працювала СБУ. Вони оглянули два монастирі московського патріархату. Про це ми писали тут: На Рівненщині у двох монастирях УПЦ МП шукають диверсантів (ФОТО)

Нині безпекові заходи на об’єктах завершені.

Співробітники СБУ регіону спільно з Національною поліцією і Національною гвардією у присутності представників релігійних об’єктів оглянули культові споруди, келії та підсобні приміщення вказаних монастирів й здійснили перевірку 44 осіб.

Знайшли багато цікавого:

  • велику кількість літератури з ознаками проросійської пропаганди, зокрема, книгу авторства ідеолога російського фашизму Івана Ільїна;
  • брошури з елементами розпалювання міжконфесійної ворожнечі;
  • бланки звернень щодо протидії вакцинації від COVID-19.

А ще у послушника одного з монастирів був російський паспорт. Його перевіряють – на причетність до спецслужб країни-агресорки.

Особливо цікаві матеріали вилучили, їх направлять на експертизу.

Вказані безпекові заходи відбувалися у межах чинного законодавства. 

Джерело: УСБУ в Рівненській області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень