Не Telegarm і Viber: експерти назвали безпечний месенджер, яким користуються чиновники

Цим сервісом користуються навіть корупціонери

Фани Viber, Telegram та інших популярних месенджерів зараз неодмінно засумніваються у своєму виборі, адже найбезпечнішим месенджером у світі визнано Signal. Про це повідомив експерт із кібербезпеки Костянтин Корсун у ефірі телемарафону «Єдині новини».

Чому саме Signal?

За словами експерта, робота месенджера Signal ґрунтується на наскрізному шифруванні Signal Protocol.

Цей тип шифрування дозволяє захистити користувача від перехоплення його повідомлень чи дзвінків спецслужбами та операторами мобільного зв’язку.

 

До того ж Signal, на відміну від інших популярних месенджерів, зберігає лише необхідний мінімум даних про користувача.

Як зазначив Костянтин Корсун, Signal наразі можна назвати еталонним месенджером, що підтверджує його популярність серед військових. До того ж він є абсолютно безкоштовним, на відміну від закордонних сервісів із таким же рівнем захисту даних.

Джерело: GSMinfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень