

Одні з найважливіших людей у війську
Командувач підготовки Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Віктор Ніколюк розповів, що на сьогодні військо найбільше потребує піхотинців.
Це ті люди, які йдуть вперед, штурмують, закріплюються в окопі, утримують позиції та відбивають ворога.
- Наймасовіша підготовка в Сухопутних військах – це саме підготовка піхотинця, – зауважив Віктор Ніколюк.
Він також додав, що є відповідне рішення президента, верховного головнокомандувача Збройних сил України, в якому чітко вказано, що кожен мобілізований, який приходить до Збройних сил, має пройти базову загальновійськову підготовку.
- Це рішення виконується беззастережно. Є відповідні програми. Звичайно, раніше це були програми підготовки протягом декількох місяців. Станом на сьогодні програми підготовки дещо зменшені, внесено корективи, виходячи з практичної складової, наголос стоїть саме на практичній складовій, – каже військовик.
Джерело: NTA.ua
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні виводять з обігу банкноту у 200 гривень: на що її замінять?
Вчені назвали найкрасивіше жіноче ім’я: воно популярне в Україні
Ваша доля залежить від години народження: о котрій на світ з’являються справжні щасливці?
У Рівному народилися унікальні хлопчики-двійнята
Ось як українців дурять у магазинах: на що звернути увагу у чеку
Скільки ще триватиме війна в Україні: Голова НБУ зробив прогноз
«Поцілований Богом»: на війні загинув чудовий молодий актор Володимир Федінчук
Тільки драконівські методи: Потрібна тотальна мобілізація всіх, - підполковник Ніколов (ВІДЕО)
Відкриють кордони та запустять авіарейси: астрологиня назвала рік закінчення війни в Україні
«Драконівські методи»: в Україні заговорили про мобілізацію всіх хлопців і дівчат від 18 років
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415