Не просто гарна мелодія: Що приховує ваш рингтон

Знайдіть себе

Психологи довели, що вибір музики на дзвінок пов'язаний з прихованими бажаннями та амбіціями. Не просто так у багатьох на виклик, що надходить від начальника, можна почути рохкання свині чи неприємну сирену. Це маленька помста керівнику

Класичні твори

Таким людям властивий пошук гармонії у всьому. Вони люблять все робити «як треба» й у них все має бути «як у всіх».

Гучні та мелодійні твори

Такі люди цінують врівноваженість, практичні вчинки, вони намагаються вибирати собі надійних друзів. У своїх рішеннях вони тверді та вперті. Найцікавішим є те, що люди, які люблять різкі та гучні мелодії, не прощають собі деякі вчинки.

Прикольні фрази, пісні або звуки

Не помічаючи цього, людина ставить за мету виділятися всім від інших людей. Такі люди зазвичай займають серйозний соціальний статус.

Класичні рок-композиції

Люди, які обирають такі рингтони, є прихильниками масштабних заходів. Можуть зважитися на несподівані вчинки, але тільки в рамках закону. Для таких особистостей важливо, щоб все було за правилами. Подібний рингтон часто поширений серед меломанів і любителів хорошої класики.

Крилаті фрази або музика з кінофільмів

Такі люди бояться бути нецікавими, тому ховаються за такими дешевими ефектами.

Сучасний рок або попса

Сучасний репертуар говорить про те, що перед вами людина, що живе в ногу з часом. Така людина цікава та прагне чогось нового.  

Романтичні мелодії або «Дискотека 80-х»

Такі люди люблять домашню атмосферу. Цікавий той факт, що вони мріють про затишний будиночок, який буде розташований якомога далі від міста. Там вони планують споглядати місцеві красоти та нічого не робити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень