Не прийшов до військкомату за викликом: які можуть бути наслідки?

Юрист пояснив, у якому випадку йдеться про «кримінал»

Якщо військовозобов'язаний громадянин особисто отримав повістку і підписався у ній, то він повинен з'явитися у військкомат. За ухилення від військової служби в Україні передбачені як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Про наслідки неявки розповів юрист Ростислав Кравець:

– Якщо ви не з’явились за першою офіційною повісткою, на вас можуть накласти адміністративний штраф. Коли ж ви пройшли медичну комісію і в подальшому не з’являєтесь до військкомату, вже може бути накладена кримінальна відповідальність за ухилення від проходження військової служби.

Щодо адміністративної відповідальності, то це штрафи на суму від 85 до 119 грн, якщо призовник не прийшов у військкомат без поважних причин. За повторне таке порушення передбачено 255 грн штрафу. Якщо ж призовник ухиляється від строкової військової служби, на нього чекає обмеження волі до 3-х років.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень