Не пощастить власникам бойлерів. Відомо, хто й коли отримає шалені платіжки за електроенергію

Назвали дату зростання тарифів на світло

Електроенергія в Україні подорожчає 1 липня. Вартість кожного кВт-год при споживанні понад 500 кВт-год на місяць може вирости з 1,68 до 2,5 грн.

Нагадаємо, раніше в уряді розглядали підвищення тарифів на електроенергію уже з 1 квітня, й зокрема для споживачів, що використовують понад 300 кВт-год.

Я завжди виступав за те, щоб для тих, хто споживає понад 500 кВт-год, ввели тариф вище. Якщо у людини великий будинок і багато техніки, він може платити 2,5 грн. Так зараз і розмірковує Кабінет міністрів.

 

Вони спочатку думали про обсяг понад 300 кВт-год, а потім від 500 кВт-год. Такі ціни (2,5 грн за кВт-год) планують встановити 1 липня, – розповів голова департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА Олег Попенко виданню OBOZREVATEL.

На його переконання, в Україні варто впровадити одночасно чотири різних тарифи:

  • на перші 100 кВт-год в розмірі 90 коп.
  • від 100 до 500 кВт-год – 1,68 грн
  • від 500 до 1000 кВт-год – 2,5 грн,
  • вище 1000 кВт-год – понад 3 грн.

Однак і це не вирішить брак коштів на компенсацію вартості генерації струму. Для цього необхідно розібратися з ефективністю управління держпідприємств і змінити правила.

Тільки на тендерах електроенергії в «Енергоатомі» втратили мільярди гривень. Комунальні підприємства можуть продавати електроенергію не на торгах.

 

Потрібно внести зміни, щоб всю електроенергію комунальні підприємства продавали на торгах, – пояснив Попенко.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень