Не помітили відсутність букви: у Москві розвісили рекламу з українкою та букварем

Тепер поспішно знімають

У Москві одна з гімназій розклеїла по всьому району рекламу з українським букварем. Про це повідомляють росЗМІ.

На опублікованому кадрі видно, що школярка тримає в руках український буквар, авторство якого належить Миколі Вашуленку та Надії Скрипченко. Виданий він був у 2001 році.

Реклама освітнього центру «Олехнiка» з дівчинкою, що тримає в руках буквар, була розклеєна на зупинках у районі Перово. На перший погляд у ній не було нічого незвичайного, але один із мешканців вчитався уважніше і помітив, що в слові буквар не вистачає м'якого знака, — йдеться у повідомленні.

Якщо придивитися, то на задній обкладинці також видно слова українською мовою.

До адміністрації школи одразу ж надійшла скарга і там пообіцяли передрукувати плакати з українським букварем. Помилка коштувала школі 10 тисяч рублів (≈4 700 гривень, — ред.).

Як передають росЗМІ пояснення дирекції, обираючи картинку зі стокових зображень, дизайнер не звернув увагу, що там є слово українською мовою, тому пустив її до друку.

Раніше ми писали:

Роспропаганда видала сина Порошенка, який приймає присягу, за сина Пескова (ФОТО)

Джерело: Фокус

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень