«Не називайте його злочинцем»: у мережі люди об'єдналися, щоб підтримати «дніпровського стрілка» (ФОТО)

Небайдужі збирають йому гроші на адвокатів

У мережі люди об'єдналися, щоб підтримати "дніпровського стрілка", родом з Одеської області, Артема Рябчука.

До спільноти «На підтримку Артема Рябчука» долучилося майже три тисячі осіб.

Відомо, що спільноту створили 29 січня. За менш ніж три дні до спільноти долучилися майже три тисячі осіб. 

У дописах люди оголошують збір коштів на адвоката, продукти у СІЗО. Також вони написали петицію, щоби Артема Рябчука не засуджували на довічний термін.

Чи передали Артемію, що люди зібрались на його підтримку? Це важливо! Бо якщо до нього наразі допуск тільки слідчих, то йому можуть казати лише про ненависть і це його може зламати, – пишуть люди у дописах.

Також учасники спільноти просять не називати Артема Рябчука «злочинцем», адже вважають, що він відкрив вогонь по людях, бо не витримав психологічного тиску. Зокрема, у спільноті дивуються, чому мати хлопця не відстоює свого сина на державному рівні. 

Разом із тим учасники спільноти вимагають взяти під варту Миколу Балана, який на момент трагедії був начальником Національної гвардії України. 

Дорогі люди. Дуже хочеться допомогти цьому хлопцю. Хто ближче, скидаємося на адвокатів, – йдеться в одному із дописів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень