Не можуть відмовитись від чарки: імена жінок, що мають схильність до алкоголізму

Їм варто бути обережними з алкоголем

Стефанія

Сталевий характер жінки з цим ім'ям може багато подолати, через що ці жінки звалюють на свої плечі непосильну ношу.

Зайва самовпевненість виснажує нервову систему, яка потребує відволікання. Найчастіше втіха приходить зі спиртним і якщо цей процес пустити на самоплив, боротися із залежністю буде запізно.

Таїсія

Цим жінкам доводиться важко працювати та тягнути на собі родину. У тому числі вони звалюють на себе чоловічу працю. Це формує тугу за хорошим життям і, відповідно, потяг до спиртного. А оскільки вони можуть випити чимало, залежність приходить дуже швидко.

Раїса

Найчастіше Раїси вдаються до алкоголю, коли їхнє особисте життя дає тріщину. У такому разі світ жінок з цим ім'ям руйнується і вони починають заливати біль, попри веселий та оптимістичний характер по життю.

Заради грошей здатні на все: 3 імені найбільш меркантильних жінок

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень