Не лише об’єкти енергетики: Данілов розповів, куди ще буде бити рф (ВІДЕО)

Прогнозують одну з найскладніших зим

Росіяни і надалі планують знищувати критичну інфраструктуру України.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в етері Радіо НВ.

Разом з тим він спростував інформацію, що останніми днями лякає людей – мовляв, ударами «шахедів» росіяни знищили 30% нашої енергетичної інфраструктури

- Розрахунки, які давав міністр Герман Галущенко за 30% - абсолютно некоректні та не відповідають дійсності. До ладу вже привели абсолютно все, що можна привести, і не треба лякати населення, що у нас нібито відсутні 30% нашої енергетичної потужності. Все це не відповідає дійсності.

Звісно ж, буде складно. Як зазначив Данілов, це буде одна із найбільш складних зим, які нам треба пережити. Також він розповів, що ворог планує знищити нашу критичну інфраструктуру, і мова не лише про енергетичну галузь. Зокрема, мова йде про газогони:

- Ми не виключаємо, що рф може вдатися до звичних терористичних актів на території своєї країни по своїй газотранспортній системі, для того, щоб у цьому звинуватити нашу країну – підсумував секретар РНБО.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень