Не Johnson & Johnson, але… Американську вакцину передадуть на Рівненщину для «колективізації»

Організовані колективи можуть «шикуватися» у чергу?

На щеплення вакциною Johnson & Johnson мешканцям Рівненщини поки розраховувати не варто. А от препарат Moderna в область обіцяють передати найближчим часом.

Moderna – вакцина проти коронавірусу, розроблена американськими Національним інститутом алергії та інфекційних захворювань.

Олена Гандзюк
Олена Гандзюк

Коли в область надійде обіцяна кількість доз, їх розподілять першочергово для імунізації організованих колективів, повідомила координаторка із вакцинальної кампанії Олена Гандзюк:

Johnson & Johnson – це «однодозна» вакцина. Вона була ввезена в Україну приватною фірмою, лише 500 доз, для того, щоб щепити співробітників компанії, яка займається рибальством на Алясці. Тобто централізовано Johnson & Johnson не купують і не передбачають поки що щеплювати населення нею.

 

 

Ми свого часу не розраховували й на вакцину Moderna, але з нею ми працюватимемо найближчим часом. На Рівненщину надійде 55 тисяч доз вакцини Moderna.

 

Вакцина буде використана для щеплення організованих колективів. Також мобільні бригади зможуть пройти навчання у створених тренінгових центрах, а вже навчені бригади – зможуть пройти навчання онлайн.

Нагадаємо, дві дози вакцини проти коронавірусу отримали понад 30 тисяч краян.

Загалом в області з початку вакцинальної кампанії зробили 89 тисяч щеплень.

Найбільше мешканців краю щепилися препаратами Pfizer та AstraZeneca. Понад 17 тисяч осіб вакцинувалося CoviShield та CoronaVac відповідно.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень