«Не будет никакой Украины, она станет частью России», - віце-спікер Держдуми РФ (ВІДЕО)

Москва почала відкрито заявляти свої плани

Вони там уже геть пустилися берега?

В соцмережах поширюють відеофорагменти телевізійного шоу «Своя правда» на каналі НТВ.

Серед учасників програми ми бачимо віце-спікера Держдуми Росії Петра Толстого. Фактично, це друга людина в верхівці РФ.

І от що він каже:

«Мы Россия. И Украина это часть России. И вы в этом скоро убедитесь! ...

 

Нет никакой Украины уже давно! Донецк и Луганск – русские!

 

И будет вся Украина частью России! Не будет никакой Украины!».

Натисніть плей, щоб почути всю нарізку від Толстого

Фактично, з боку російського естеблішменту йде цілий вал абсолютно неприпустимих – принизливих та зверхніх заяв на адресу України.

Це нагадує своєрідну словесну «артпідготовку». Але що буде далі – пропозиція принизливого миру?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень