До уваги рівнян: НБУ припинив карбування монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок

Продавці будуть заокруглювати загальні суми готівкових розрахунків

Сьогодні, 1 липня, Нацбанк України припинив карбування монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок. У рамках продовження політики оптимізації готівкового обігу також будуть застосовувати правила заокруглення загальних сум готівкових розрахунків. Водночас усі ці номінали розмінних монет і надалі залишаться в обігу і будуть виконувати функцію платежу.

Ми запитали продавців продуктових магазинів Рівного про те, чи існує насправді проблема нестачі копійок, та чи полегшиться їхня робота, якщо вони почнуть заокруглювати готівкові рахунки покупців.

Ірина: Немає чим давати решту покупцям. І було б краще, якби копійки вивели з обігу взагалі.

 

Олексій: Проблема існує, тому що не всі покупці носять із собою копійки. Ми вже почали заокруглювати, бо копійок не вистачає, тому ми заокруглюємо рахунки. Деякі люди ідуть назустріч, деякі ні, тому вирішуємо це питання з кожним особисто.

 

Валентина: Там будемо бачити. Я не можу сказати, чи полегшить нашу роботу це заокруглення рахунків, чи затруднить. Не знаю, як піде.

Проте у подальшому готівковий обіг не буде поповнюватися новими монетами зазначених номіналів. 1, 2, 5 та 25 копійок залишаться в обігу до відповідного наказу НБУ. Зауважимо, що розрахунок картками будуть проводити без заокруглення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень