![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Продавці будуть заокруглювати загальні суми готівкових розрахунків
Сьогодні, 1 липня, Нацбанк України припинив карбування монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок. У рамках продовження політики оптимізації готівкового обігу також будуть застосовувати правила заокруглення загальних сум готівкових розрахунків. Водночас усі ці номінали розмінних монет і надалі залишаться в обігу і будуть виконувати функцію платежу.
Ми запитали продавців продуктових магазинів Рівного про те, чи існує насправді проблема нестачі копійок, та чи полегшиться їхня робота, якщо вони почнуть заокруглювати готівкові рахунки покупців.
Ірина: Немає чим давати решту покупцям. І було б краще, якби копійки вивели з обігу взагалі.
Олексій: Проблема існує, тому що не всі покупці носять із собою копійки. Ми вже почали заокруглювати, бо копійок не вистачає, тому ми заокруглюємо рахунки. Деякі люди ідуть назустріч, деякі ні, тому вирішуємо це питання з кожним особисто.
Валентина: Там будемо бачити. Я не можу сказати, чи полегшить нашу роботу це заокруглення рахунків, чи затруднить. Не знаю, як піде.
Проте у подальшому готівковий обіг не буде поповнюватися новими монетами зазначених номіналів. 1, 2, 5 та 25 копійок залишаться в обігу до відповідного наказу НБУ. Зауважимо, що розрахунок картками будуть проводити без заокруглення.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК