Названо страховиків, з полісами яких можна їхати на роботу до Польщі

Наразі таких 10

Фото ілюстративне

Нагадаємо, з 1 грудня 2020 року змінився перелік страхових компаній, послуги яких відповідають вимогам змін закону «Про іноземців» у Польщі.

Саме з 1 грудня особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні пред’являти медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро.

 

Страховий поліс також має покривати всі дні запланованого перебування.

Отож, переакредитацію в консульстві Польщі у зв'язку з набуттям чинності ухваленого сеймом наприкінці вересня 2020 року закону пройшли 10 українських страхових компаній.

Право видачі страхових полісів при отриманні візи на працевлаштування в Польщі отримали страхові компанії: «Омега», «Провідна», «ПЗУ Україна», «Еталон», «Універсальна», «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», ARX, «Європейське туристичне страхування», «Євроінс Україна», «Гардіан».

Фото ілюстративне

Ймовірно саме ці страхові компанії наразі відповідають вимогам закону:

наявність цілодобового call-центру, який приймав би інформацію про настання страхового випадку,

 

публікація кожні півроку звітів про кількість отриманих премій від клієнтів і суму виплачених відшкодувань.

Крім того, страхові компанії, не зареєстровані на території країн-членів ЄС, повинні замовити проведення аудиту в компаній, сертифікованих міжнародним агентством

Попередження про зміни Візовий центр Польщі оприлюднив у листопаді.

Закон було ухвалено з метою приведення у відповідність змін європейського візового коду у зв'язку зі вступом Польщі в програму безвізового в'їзду зі США.

Джерело interfax

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень