Названо найпопулярніші додатки 2019 року

В період із жовтня по грудень

Аналітики з компанії Tensor Tower розказали, які додатки завантажували найчастіше в кінці 2019 року — в період із жовтня по грудень включно.

У першій п'ятірці опинилися одразу чотири сервіси від Facebook, а також китайська соціальна мережа TikTok.

Цікаво, що вже кілька років поспіль серед найбільш популярних додатків для iOS і Android значитися WhatsApp messenger. Так, за останній квартал 2019-го програму завантажили понад 250 мільйонів разів. Далі з невеликим відривом –  соцмережа TikTok, яку завантажили 220 мільйонів разів.

Ось як виглядає перша п'ятірка найпопулярніших додатків кінця 2019 року:

  • 1 місце — WhastApp
  • 2 місце — TikTok
  • 3 місце — Facebook
  • 4 місце — Facebook Messenger
  • 5 місце — Instagram

Варто відзначити, що ситуація змінюється в залежності від платформи.

Так, наприклад, в Google Play завантажують найчастіше WhatsApp, TikTok і Facebook, тоді як в AppStore — TikTok, YouTube та Instagram.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень