Названо кращий серіал сезону 2016/2017

І це не «Гра престолів», оскільки новий сезон стартує тільки в липні

Телесезон 2016/2017 офіційно закінчився, і в ході підбиття підсумків і підрахунку кількості глядачів з'ясувалося, що серіал «І мертві підуть», незважаючи на сумнівний 7 сезон, знову обійшов конкурентів з точки зору розміру аудиторії і опинився найпопулярнішим серіалом 2016/2017.

У категорії глядачів у віці від 18 до 49 (а саме ця категорія вважається найбільш привабливою для рекламодавців і за нею заведено визначати успішність телепроекту) «І мертві підуть» виявився абсолютним лідером - цей серіал в США дивляться навіть більше глядачів, ніж футбол. На другому місці - «Теорія великого вибуху».

На третьому місці в списку найбільш популярних серіалів за підсумками сезону 2016/2017 виявився новачок - драма «Це ми» (This Is Us) з Менді Мур і Майло Вентімілья. Замикають п'ятірку кращих «Імперія» (Empire) і «Американська сімейка» (Modern Family) з Софією Вергара.

У десятці найпопулярніших серіалів також значаться «Анатомія Грей», «Американська історія жахів», «Як уникнути покарання за вбивство», «Скандал» і «Морська поліція: Спецвідділ».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень