Названо найнебезпечнішу рибу в Україні: де вона водиться (ФОТО)

Хоч ця риба завдовжки максимум 30 сантиметрів, її укус може мати серйозні наслідки

У Чорному морі є одна дуже небезпечна риба — морський дракончик (або морський скорпіон). Вона невелика — до 30 см, але її укус дуже болючий і отруйний.

Дракончик живе в мілководних затоках, ховається у піску, тому легко випадково на нього наступити.

Отрута знаходиться у шипі на спинному плавці, і саме ним риба жалить, зазвичай — ноги.

Після укусу людина може відчути сильний біль, оніміння, параліч кінцівок, головний біль, запаморочення, нудоту і навіть втратити свідомість.

Якщо швидко витягнути шип, обробити рану спиртом і звернутися до лікаря, то за 2–3 дні біль спаде. Але рана може турбувати ще кілька місяців. Іноді навколо укусу може з’явитися некроз — омертвіння тканин.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень